Zamówienia grupowe

Dziękujemy, że chcesz z nami budować identyfikację wizualną swojej kliniki!

Pacjenci co raz częściej oczekują od medyków zawodowej, kompleksowej na bieżąco aktualizowanej wiedzy, ogromnego zaangażowania i profesjonalnego wizerunku. Z nami zbudujecie spójną identyfikację która sprzyja poprawnej komunikacji. To gwarantuje przychylność pacjentów, ułatwia współprace z innymi medykami oraz pozwala na lepszą strategie negocjacyjną. Dołącz do kolejnych zadowolonych medyków. Scrubsy Flowmed szyjemy z pasją do medycyny. 

Chcemy być częścią Twojej placówki. 

Przy zamówieniach grupowych oferujemy (bezpłatne) szycie na wymiar oraz korzystny rabat.

 

Formularz pozwoli nam na stworzenie oferty. Opowiedz nam coś więcej ...

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Rekomendacje 

"Współpraca z firmą Flowmed przebiegała wzorowo. Z przykładowymi ubraniami do naszej przychodni przyjechała Pani Olga - każdy pracownik mógł przymierzyć odzież i dobrać odpowiedni model i rozmiar. Produkty były wysokiej jakości i spełniły nasze oczekiwania. Czas realizacji zamówienia był znacznie krótszy niż w firmach konkurencyjnych. Po uszyciu i dostarczeniu odzieży, firma naniosła również drobne poprawki krawieckie za co dajemy duży plus. Personel prezentuje się profesjonalnie i spójnie. Gorąco polecam!"

 

 

 

"Bardzo dobra jakość połączona z idealną obsługą klienta. Indywidualny dobór fasonu dla całego personelu, szycie na miarę! Zmiana wizerunku z firmą Flowmed to sama przyjemność. W ofercie również piękny haft.
Gorąco polecam👍👌💪

lek. dent. Łukasz Bańczyk
Właściciel kliniki/ Chirurg szczękowo-twarzowy"

 

"Zaufaliśmy firmie oraz jej produktom od pierwszej transakcji. Najwyższa jakość fartuchów, dostępność towaru, szybka dostawa oraz elastyczność w dostosowaniu się do naszych potrzeb przesądziła o podjęciu stałej współpracy. Kompetentna i miła obsługa sprawia, że w spokoju możemy zająć się tym na czym znamy się najlepiej.  
 
Sławomir Laufer
Właściciel przychodni / Lekarz specjalista otolaryngolog i foniatra"

            

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl